NEXTEC

INFOLINIA: +48 801 011 198 lub FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
 
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). W związku w tym, aby dostosować się do wymogów prawa przedstawiamy poniżej skrót najważniejszych zagadnień dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych, jakie może mieć miejsce po 25 maja 2018 r. w związku z korzystaniem z naszych usług.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Poltronic S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Opolska 195, w celu przesłania materiałów marketingowych zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej, świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być nasi Partnerzy czyli firmy i inne podmioty, z którymi współpracujemy głównie w zakresie marketingowym i informatycznym. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem daneosobowe@poltronic.eu.
Zatwierdzając ten formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości na podany email
captcha
Przeładuj

Jesteś tutaj: Home Kontakt

logo-2

Kontakt

POLTRONIC SA

Tel:  +48 71 725 40 48
Fax: +48 71 724 25 73
E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: www.nextec.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Znajdź nas